KAYMAKAM HASAN YAMAN KENT MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ

Tarih : 21/02/2017

Göreve başladığı günden itibaren ilçede yürütülen projeleri ve faaliyetleri yakından inceleyen Bozüyük Kaymakamı Hasan YAMAN, Bozüyük Belediyesi Şehir Müzesi ve Arşivi’ni ziyaret etti.
Bozüyük Belediyesi Şehir Müzesi ve Arşivi’ni içinde barındıran Albay İbrahim Çolak Köşkü’nü ziyaret eden Kaymakam YAMAN’a ziyareti sırasında Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI eşlik etti. Müze içerisinde incelemelerde bulunan Kaymakam YAMAN’a Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Müze Kurulum koordinatörü Veysel KILIÇ müze ve müze içinde bulunan eserler hakkında bilgiler verdi. Müze hakkında bilgi alan Kaymakam YAMAN ve Belediye Başkanı Fatih BAKICI, müzenin açılış tarihi, sergilenecek eserler ve diğer birçok konuda karşılıklı fikir alışverişinde bulunurken, ziyaretin ardından Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI Kaymakam Hasan YAMAN’a ziyaretin bir hatırası olarak kalem hediye etti.
Ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI yaptığı açıklamada; “İlçemizde hayata geçirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz yeni projeleri yakından takip eden Sayın Kaymakamımız Hasan YAMAN’a ziyaretinden ve yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.